obojniaki zdjecia

Strona Główna
Widzisz wiadomości wyszukane dla zapytania: obojniaki zdjecia
 
Temat: PARTY!!!
pokazalas zdjecie.
to je skomentowalam
moglabys sie wsciec gdybym krytykowala jego muzyke nie znajac jej.
ale ja tego nie zrobilam

a ty mnie zaczels bluzgac od najgorszych WOGOLE mnie nei znajac
ja powiedzialam ''wyglada jak obojniak i debil'' przynajmniej na podstawie zdjecia. a to i tak nie jest taka katastrofa to co powiedzialam. nie wyzwalam go od''niewyzytego zje**a i chu*A.
Bo to by bylo dziwne.;/

nie tolerujesz tego ze ocenilam go po wygladzie
ty mnie oceniasz na ZADNEJ podstawie.
to jest gorsze.
Temat: Bojowniki. Pomóżcie rozróżnić płeć.

Jesteś pewien? To powiedz mi czemu niby czerwona samiczka/samczyk/obojniak (niepotrzebne skteślić) indorzy się na inną samicę (nie ma jej na zdjęciach)? I czemu biały indorzy się na czerwoną/czerwonego?
Ja nadal nie jestem pewien Mają przecież takiej samej budowy płetwy, tak samo się zachowują.


rafałek zwracam honor masz najświętsza racje. Dzisiaj byłem w sklepie i widziałem takie same samice bojka jak na zdjęciach. Te wszystkie samice (bylo ich ok 10) plywaaly w akwa 40 l
Dzięki:)


Temat: 1
dasW odpowiedzi na : Zdjęcia Zobaczcie jakie laseczki! :/ bleee wysłane przez ...:::::.... hehe dnia 2006-05-27 09:52:13:

: Chcecie tak wyglądać??? normalnie ideał obojniactwa! tylko że chłopaków obojniaków jest mało! więc przypadało by was ze 100 na jednego kolesia! więc pozabijałybyście się! wystarczyłoby gdyby jedna z was popchnęła drugą (oczywiście zbierająć siłe przez 2 dni ze zjedzonego tego plasterka ogórka rano) i popchnęła wszytskie i przyprowadziła psa! ale by szczeniaczek miał ucztę! szkoda że dinozaurów nie ma... one lubiły tez kości :D Looknijcie na te zdjęcia!
Temat: 1
Chcecie tak wyglądać??? normalnie ideał obojniactwa! tylko że chłopaków obojniaków jest mało! więc przypadało by was ze 100 na jednego kolesia! więc pozabijałybyście się! wystarczyłoby gdyby jedna z was popchnęła drugą (oczywiście zbierająć siłe przez 2 dni ze zjedzonego tego plasterka ogórka rano) i popchnęła wszytskie i przyprowadziła psa! ale by szczeniaczek miał ucztę! szkoda że dinozaurów nie ma... one lubiły tez kości :D Looknijcie na te zdjęcia!Temat: Zmiana "płci" kangoora
Miałem ten sam problem parę miesięcy temu A teraz jeżdżę używanym ropniakiem z 2004 choć na początku szukałem starszego. Też szukałem ful opcji z klapą i w końcu udało się. Co się najeździłem po Polsce to moje he he. Dziwne ale parę miesięcy temu w okolicach Krakowa nic takiego nie można było znaleść, najwięcej w zachodniopomorskim i poznańskim. A co do zakupu nowego to powiem tak: pewnie, że najbezpieczniej jest kupić nówkę ale w pełnej opcji to kosztuje ponad 70 000 a używanego z 2004 już nawet za 30 000 kupisz To spora różnica ja sobię chwalę a już 8000 km za niecałe 3 miesiące wyjeździłem. Owszem wychodzą różne ciekawostki, które kosztują trochę kasy ale nie aż 40 000 zł!!
Chmm jakoś nie zajażyłem jeszcze, że to czy jest klapa czy drzwi określa płeć jeśli tak to ja widać mam samca choć dla mnie to on jest obojniak czy też jak kto woli rodzaj nijaki.
Teraz już będę wiedział, dzięki za oświecenie.
PS
auta szukałem w internecie. ale zanim przejedziesz pół Polski wypytaj czy napewno wszystkie dodatki, które Cię interesują są w tym egzemplarzu. pare razy zdażyło mi się, że sprzedawcy wpisywali wszystko a rzeczywistość była inna. Najlepszy był gość co wpisał, że auto ma elektrycznie regulowane lusterka i szyberdach a na zdjęciach, które zamieścił widać było, że to nieprawdaTemat: Bojowniki. Pomóżcie rozróżnić płeć.
Jesteś pewien? To powiedz mi czemu niby czerwona samiczka/samczyk/obojniak (niepotrzebne skteślić) indorzy się na inną samicę (nie ma jej na zdjęciach)? I czemu biały indorzy się na czerwoną/czerwonego?
Ja nadal nie jestem pewien Mają przecież takiej samej budowy płetwy, tak samo się zachowują.
Temat: Avatary!
Powiedział to koleś, który na jednym zdjęciu ma kobiete i faceta... Lord de Seis.. nie dość, że brzydki, to jeszcze obojniak... buuu

--
[color=green]
The Emperor is weak, undead shall rise...[/color]


 
 
Podobne strony
 
 
   
Copyright 2006 Sitename.com. Designed by Web Page Templates